Ми завжди ради бачити Вас!

Бугаська ЗОШ розташована в невеличкому грецькому селі Бугас Волноваського району Донецької області. Більше як два  століття тому переселившись із Криму, греки віднайшли на Донбасі свою  другу батьківщіну, органічно вписавшись у багатоцвіття народів цього краю.  На цій благодатній землі греки змогли зберегти свої багаті традиції, прекрасну мову, самобутню  культуру. Потім в нашому селі знайшли притулок інші переселенці колишнього Радянського Союзу. Тому весь навчально-виховний процес наповнюється  національним змістом, акцентується увага на вивчення історико-культурного розвитку українського, грецького народів, їх традицій, звичаїв, обрядів, ремесел і промислів, духовно й матеріальної культури нації. Сьогодні  наша школа нагадує  багатонаціональний вулик, в якому навчаються діти різних національностей й віросповідань, які толерантно відносяться один до одного: греки й українці, росіяни, азербайджанці та вірмени, грузини й дагестанці. Наш  маленький дружний педагогічний колектив робить все для того, щоб учні не забували ту атмосферу, ту  турботу, в  якій вони зараз ростуть,  в якій немає різниці між бідними та багатими, " нашими" й "не нашими", де немає місця заздрощам та осудженню, де немає міжнаціонального розбрату.  Щороку  наша школа випускає у світ своїх вихованців, і кожен учорашній учень починає  будувати своє самостійне життя,  та воно  складається по-різному...А ми, учителі, мріємо, щоб серед наших вихованців було якомога більше щасливих громадян України, і віримо: так є і так буде!