Ми у Facebook

Юридична адреса: 85764, Україна, Донецька область, Волноваський район, с. Бугас, вул. Шкільна, 1

Електронна адреса: [email protected]

Ми у Facebook

9 трав. 2021
День пам'яті і примирення та День Перемоги
се далі йде від нас 9 травня 1945 року, але ми, як і раніше, пам'ятаємо, якою ціною дістався нашому народові той день, і кожен рік відзначаємо це прекрасне і трагічне свято. Війна торкнулася всіх - і дорослих, і дітей. І кожен з них боровся з ненависним ворогом, хто на полі бою, а хто в тилу, допомагаючи фронту, працюючи і навчаючись. Багато хто не повернулися з поля бою. Вони віддали свої життя для того, щоб ми з вами могли зараз жити і радіти.
9 трав. 2021
Міжнародний День матері
Сьогодні, 9 травня, відзначається міжнародний День матері. У це свято виражаються теплі почуття і всі недомовлені слова подяки мамам. В народах вшанування матері були присутні завжди, однак саме офіційне свято існує трохи більше 100 років.
1 трав. 2021
Великдень
Великдень - одне з найбільш шанованих свят християнського світу. Традиції цього світлого дня барвисті, радісні, наповнені безліччю символів. Їх краса зачіпає душу, наповнюючи її вірою в добро і чудеса.