Дистанційне навчання 1-4 класів

Дистанційне навчання під час карантину учнів 1-4 класів проходить за допомогою програми-месенджера Viber, сервісу для проведення онлайн-занять і відеоконференцій Zoom, програмного забезпечення Skype, сервісу Google Клас.

Уроки проводяться класними керівниками зі своїми класами відповідно до розкладу. Після кожного уроку обов'язкова перерва. Також вчителі за допомогою перерахованих сервісів проводять захоплюючі презентації, показують навчальні матеріали, записують і розміщують свої відеоуроки. На онлайн-уроках дітям пояснюють матеріали, відповідають на запитання учнів і задають питання їм, задають і перевіряють домашні завдання.

1-4 класи