Семінари, конференції, педради

«Розвиток професійних компетентностей педагогів в умовах  реалізації концепції Нової української школи».

12 грудня 2018 року на базі Бугаської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів математики освітнього округу №8 з теми «Розвиток професійних компетентностей педагогів в умовах реалізації концепції Нової української школи».
Директор школи Маранди М.Ф. привітав учасників семінару, познайомив із досягненнями та традиціями Бугаської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перед початком семінару заступник директора з НВР Шигірт М.Д. провела з присутніми психологічну вправу «Мій портрет у променнях сонця» з метою налаштування на спільну працю та ефективну взаємодію. Учитель математики Тамазенко М.М. показала майстер-клас «Використання інноваційних педагогічних технологій на уроках математики».
Учителі математики мали можливість обмінятися досвідом роботи, поспілкуватися під час творчої дискусії щодо впровадження й використання інноваційних освітніх технологій на уроках математики.
Наприкінці семінару учасники отримали на згадку сувеніри-чобітки з жартівливими передбаченнями, виготовлені учнями під керівництвом заст. директора з ВР Чанглі К.І.
Запрошені вчителі відзначили доцільність і практичність такого методичного заходу.

12 березня 2019 року на базі Бугаської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар учителів англійської мови освітнього округу №8 з теми "Розвиток професійних компетентностей педагогів в умовах реалізації концепції Нової української школи".