Наші досягнення

Вітаємо Петрук Варвару і Ериш Софію із зайнятим ІІ місцем (друга вікова категорія) у районному конкурсі вбрання та прикрас з підручного матеріалу "Модельєр для Барбі".

У Бугаській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася чергова лінійка, на якій дітей нагороджували грамотами управління освіти, сім*ї,молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації.

Вітаємо Харабет Катерину, Чанглі Івана, Паскаля Даніла із зайнятим І місцем у змаганнях з шашок серед команд 2 групи в рамках Х спартакіади школярів Волноваського району (керівник Колле А. г.).

З метою активізації учнівського самоврядування, сприяння практичній реалізації організаційного та творчого потенціалу підлітків-лідерів Бугаська ЗОШ І-ІІІ ст. взяла участь у районному конкурсі серед органів учнівського самоврядування "Лідер року". Лідери продемонстрували свої візитні картки, провели "Ігровий калейдоскоп". Група підтримки в художній обробці розповіла про свого лідера та переконала глядачів, що він найкращий!