Летопись достижений

Вокальний ансамбль учителів  Бугаської ЗОШ – ІІІ  місце. 2003 р.;

у районному огляді – конкурсі художньої самодіяльності профспілкових організацій закладів освіти .

Творчий колектив Бугаського НВК ( директор М.М. Тамазенко) – грамота від Благочинного  Волноваського  округу за активну  участь у ІІ-ому районному Православному фестивалі дитячої  і  молодіжної  творчості «Искорка Божия»- 2007р..

Хаджинов Ілля Миколайович –  лист подяки, 2008 р.за високий професіоналізм та досягнуті успіхи в процесі підготовки учнів до участі в ХІ Всеукраїнській олімпіаді школярів з новогрецької  мови ; диплом  Федерації грецьких товариств України, 2009 р.; за високу виконавчу майстерність та активну участь у виставці народної творчості фестивалю грецької культури « Мега Юрти» ім.. Доната Патричі.

Тамазенко М.М.  – учасник  районного етапу  конкурсу «Кращий працівник року 2009 » в номінації «Директор року»

Шигірт М.Д.  -  учасник районного етапу конкурсу «Учитель року»  в номінації  «Учитель початкових класів», І м.,2012 р. - номінація «Галерея учнівських робіт»   районного конкурсу «Печа  - куча  20х20» .

Мальована Ю.В.- грамота  лауреата -2010р. районного етапу конкурсу «Учитель року 2010»   в номінації  « Хімія ».

Чанглі Г.Д. – нагороджена Грамотою обласного управління освіти за  досягнуті успіхи  у  справі навчання та  виховання підростаючого покоління.

Пефтібай М.І.  –- грамота МОН України Українська Асоціація викладачів зарубіжної літератури Класичний Приватний Університет,  2009 р., за високу фахову майстерність, ефективну роботу з творчо обдарованими дітьми та  за активне залучення школярів до участі у Всеукраїнському конкурсі « Безмежний світ Шекспірових сонетів»,

1 м., 2011 р. – районний конкурс « Мій наставник».

Васильченко Н.П. учасник районного етапу конкурсу « Кращий працівник року 2009» в галузі освіти в номінації « Кращий організатор  виховної роботи ( педагог-організатор навчально-виховного закладу)»; диплом РВО, ІІІ місце, 2007 р. в  районному конкурсі « Два ювілейних свята держави Україна» в номінації «Проект вдосконалення патріотичного виховання в закладах освіти» .

Результати участі учнів в районних та обласних конкурсах, олімпіадах

( 2012-2013 н. р.)

Лухтура В. – ІІІ місце, 2012 р., районний тур конкурсу знавців української мови та літератури ім. П. Яцика

Хара Т.  -  ІІ місце, 201 2р., районний тур конкурсу  знавців української мови  та літератури ім. П. Яцика. ІІІ місце, 2012р  ІІ етап  всеукраїнської  учнівської олімпіади  з української мови та літератури

Бахал В. -ІІ місце, 2012  р., районний  конкурс вокалістів«Юні дарування»,

ІІІ місце, 2013 р., районний тур конкурсу «Кобзареві передзвони».

Васильченко Д. –  ІІІ місце, 2012 р., районний тур олімпіади з російської мови та літератури . ІІІ місце, 2012р, районний тур конкурсу знавців ім. П.Яцика.

Харабет В. – ІІІ  місце, 2013  р., районний конкурс віршів, листів, послань на війну до Дня Перемоги «Лист на війну з ХХІ століття»;  ІІ місце, 2013, районний тур конкурсу « Кобзареві передзвони»  . ІІІ місце – районна олімпіада з математики, 2012р

Районний тур  конкурсу « Білосніжні грані орігамі» -  2013 р.: Колле І. – ІІ місце, Ериш Н. –І місце, Трискиба Д. – І місце, Чанглі І. – І місце, Харабет К. - ІІ місце.

Міжнародні  конкурси:

«Кенгуру» -  золоті сертифікати   2013р. Харабет К., Шайтан В., Ериш Н.,

Колле І., Вівташ Н.,  срібний сертифікат Чанглі І.; Лухтура В., Харабет В., Медведьов Роман, Талах Юрій, Кундель Тетяна.

« Колосок» - золоті та срібні сертифікати 2012 р. Чанглі Н., Харабет В., Ериш В., Харабет К.;  Лухтура В., Хара Е., Васильченко Д., Хара Т.

«Весняний колосок» - срібні сертифікати 2013 р. Бахал В.,Чанлі Н.,  Сарбаш С., Паскал О., Хара Е., Страджу В., Васильченко Д.

« Лукоморье» - 201 р. золотий сертифікат Волков Д.

Всеукраінський конкурс з українознавства «Патріот» - бронзовий сертифікат 2012 р. Лухтура В., Маранди Ф.

Срібний сертифікат  в конкурсі «Патріот», 2012р Страджу Валентина, Талах Юрій

Сарбаш Софія – ІІІ місце, районний конкурс літературних творів  та творів образотворчого мистецтва серед органів учнівського самоврядування «Моя мальовнича Україна». ІІІ місце , 2013р . Районний конкурс читців «Кобзареві передзвони».